EN DE FR

KURUMSAL

Hakkımızda

 

1974’de İstanbul’da kurulan Sinanlı Ambalaj ilk olarak tekstil sektöründe faaliyetine başlamıştır.

2003 yılında yapmış olduğu yatırımlarla Uluslararası standartlar uygun şekilde Alüminyum folyodan mamul gıda kapları, bu kaplara uygun metalize / Pe lamine karton ve plastik kapaklar ile mutfak folyosu üretimine başlamıştır.

Yıllar içerisinde yaptığı ek yatırımlar ile büyüyen Sinanlı Ambalaj teknolojisini sürekli yenileyerek gücünü bugünlere taşıyan bir markadır.

Uluslararası pazarlarda rakiplerine üstünlük sağlamış ve sektöründe en çok tercih edilen firma olan Sinanlı Ambalaj Türkiye’nin en büyük Alüminyum folyo gıda ambalaj üreticisi konumundadır.

Geniş ürün yelpazesi ile Yurt içi ve Yurt dışı pazarlarda Alüminyum Gıda sektöründe faaliyet gösteren müşterilerine kaliteli, zamanında ve güvenilir hizmet vermektedir.

Sinanlı Ambalaj tamamen bilgisayar kontrollü son teknoloji ile üretim yapmaktadır. Ürünler  PE torbalara el değmeden koyulup, ısı ile ağızları yapıştırılarak ürünün son kullanıcıya hijyenik olarak ulaşmasını sağlamaktadır.

Kendisini sürekli yenileyen ve müşteri ihtiyaçlarına göre yatırım yapmaya devam eden firmamız ISO 9001, ISO 22000 ve BRC IoP esaslarına göre ürettiği mamulleri titiz bir kalite kontrolü ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır

Sinanlı Ambalaj, çevre politikalarını esas alarak üretimini sürdürmektedir. Ekonomiye ve çevreye geri dönüşümle katkı sağlamaktadır. Ambalaj atıklarını geri dönüşüm tesislerine göndererek yeşil çevreye verdiği önemi göstermektedir.. Bu sayede hem %100 geri dönüştürülebilen bir metal olan Alüminyum ile çalışmanın yanı sıra kendi atıklarını da değerlendirerek ulusal ekonomiye ve işine verdiği özveriyi gözler önüne sermektedir.

 Sinanlı Ambalaj marka değerinde sadakat, güven, kalite, samimiyet ve sorumluluk duygularını barındır. Müşterileriyle sıkı dostluklar, sürekli ilişkiler ile firma değerleriyle birlikte müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.

Müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını saptamayı ve bu çerçevede müşteri ile bir çözüm ortağı olarak çalışmayı prensip edinen Sinanlı Ambalaj, satış öncesi ve sonrası hizmete büyük önem vererek ilişki içinde bulunduğu firmalarla sürekli birlikteliği öngörmektedir.

Sosyal Medya